Друк на плівці у Львові, друк на самоклеючій плівці Oracal 640

бізнес прайм україна, широкоформатний друк львів, друк на ораалі львів, друк на самоклеючій плівці львів, самоклеюча плівка львів ціна, друк на оракалі львів, друк на оракалі ціна, широкоформатний друк у львові, широкоформатний друк у львові, бізнес прайм україна, бізнес прайм україна, друк великого форматну львів, друк на плівці, друк на плівці у львові, широкоформатний друк львів, сольвентний друк львів, сольвент львів, сольвентний друк, екосольвент львів, екосольвентний друк у львові, друк весільного банера львів, друк на самоклеючій плівці

Студія широкоформатного друку, як структурний підрозділ рекламної компанії "Бізнес Прайм Україна" здійснює друк на самоклеючій плівці оракал. Ми здійснюємо друк на оракалі двама способами:

Сольвентний друк - використовується такий друк для наклеювання зовні, оскільки такий друк стійкий від зовнішнього впливу навколишнього середовища (дощ, сніг, мороз, сонце). Якість такого друку відповідає рівню зовнішнього використання, коли прохожі дивляться на зображення на відстані не більш ніж 1-2 м. 

Екосольвентний друк - використовується здебільшого в приміщенні, оскільки не має різького запаху чорнил та матеріалу - оракалу. Якість зображення екосольвентного друку краща за сольвентний друк і менше видно зернистість зображення. При екосольвентному друці можна покращити зображення до фотоякості. У такому випадку вартість друку збільшиться на 20% за рахунок збільшення кількості проходження голівки принтера. Фотоякість друку на плівці замовляється у випадках, коли на плівці потрібно зобразити таблиці або надзвичайно малий шрифт тексту.

Рекламна компанія "Бізнес Прайм Україна" здійснює широкоформатний друк на плівці на протязі 24-х годин в робочий час з моменту затвердження макету зображення.

Звертайтесь в студію широкоформатного друку рекламної агенції "Бізнес Прайм Україна" і ми забезпечимо Вам якісний і не дорогий широкоформатний друк у Львові.

Телефони менеджерів студії широкоформатного друку:

(068)76-777-46, (032)245-26-92

Переглядів 2125

Читати повністюШирокоформатний друк на плівці ORACAL 641

Студія широкоформатного друку Рекламної компанії "Бізнес Прайм Україна" здійснює широкоформатний друк на плівці шириною до 3м і будь-якої довжини.

Зокрема Студія широкоформатного друку надає послуги по сольвентному та екосольвентному друку у Львові.

Широкоформатний друк на екосольвентному плоттері MIMAKI JV 30-160

Широкоформатний плотер «MIMAKI JV30-160», який здійснює друк зображення екосольвентним чорнилом, відмінно зарекомендував себе на ринку інтер'єрних робіт і зовнішньої реклами. За рахунок зменшеної в'язкості чорнила, більший обсяг барвника переноситься на поверхню матеріалу, який вступає в реакцію з верхнім шаром друкарської поверхні, забезпечуючи яскраві та насичені фарби, які нечутливі до погодних умов і УФ випромінювання протягом двох-трьох років. Максимальний збіг кольору Вашого оригіналу і відбитка досягається за рахунок правильної роботи з кольором (Сolor management), що включає побудову профайлів нашими фахівцями за допомогою спектрофотометра Spectro LFP фірми «BARBIERI electronic" для різних матеріалів. 

Ми здійснюємо друк на матеріалах: 

баннер вініловий (Frontlit) - односторонній друк 

баннер вініловий (Blockout) - двосторонній друк 

плівка бекліт (Backlit) 

а також на матеріалах (на замовлення) 

 широкоформатний друк на плівці оракал львів, оракал львів, друк на плівці львів, зовнішня реклама львів, поліграфія львів, зовнішня реклама львів, друк банерів львів, виготовлення банера у львові, широкоформатний друк львів, студія широкоформатного друку львів, бізнес прайм україна, реклама львів, зовнішня реклама львів, сольвентний друк львів, екосольвентний друк львів, друк весільного банера

Мінімальне замовлення на друк - 1м2 

Менш ніж 1м2 - оплата за 1м2 

Робота з фахівцем виробничої дільниці широкоформатного друку (корекція кольору, узгодження критичних кольорів - дизайнер Мар'яна) (032)253-74-10

Переглядів 733

Читати повністю